Kontakta oss

________________________________________

MPC är ett evenemangsbolag med bas i Stockholm. MPC har 16 års erfarenhet av relationsskapande verksamhet och skräddarsyr företagsaktiviteter för företag och deras kunder. Våra insatser kännetecknas av hög klass och utförs med ett stort personligt engagemang samt hög servicenivå.

Exempel på kunder till MPC AB är Handelsbanken, Swedbank, Carsberg, GE Money Bank, Microsoft, Nordea, O´Learys, Söderberg & Partners, SEB, Trygg Hansa, Autoropa, SPP, NK, Sunseeker, Breitling, SAND, if med flera.

Mer om MPC AB finner ni via vår hemsida www.mpcab.se

Välkommen med frågor

Är ni intresserade av att veta mer om ett samarbete under MPC Stjärntennis, tveka inte att kontakta oss. Marknadsför ert varumärke till en köpstark kundkrets och förstärk er image genom de otaliga exponeringsytor tävlingen erbjuder.

Vi anordnar MPC Stjärntennis för tredje året i samband med Marbella Business Weekend, där även företags- och kändisgolfen MPC Stjärngolf ingår, som har arrangerats i femton år. Detta blir en unik weekend för en särskilt utvald målgrupp där vi garanterat kommer hitta en samarbetsform som passar Er verksamhet.

Vid allmänna eller har frågor, vänligen kontakta oss via info@mpcab.se eller tel 08-452 22 30.

Marcus Palmqvist Marcus Palmquist – CEO Partner
marcus.palmquist@mpcab.se
Tel +46 (0)8-452 22 32
Mob +46 (0)70-312 99 09
Jasmine Sundin Jasmine Sundin – Area Account Manager
jasmine.sundin@mpcab.se
Tel +46 (0)8-452 22 31
Mob +46 (0)70-565 76 89
Mikael Myrgren Mikael Myrgren – Sales & Events
mikael.myrgren@mpcab.se
Tel +46 (0)8-452 22 30
Mob +46 (0)73-535 96 55
Mariah Hellman Mariah Hellman – Sales & Media
mariah.hellman@mpcab.se
Tel +46 (0)8-452 22 33
Mobil +46 (0)70-452 33 61
Björn Lindgren Björn Lindgren – Sales & Events
bjorn.lindgren@mpcab.se
Tel +46 (0)8-452 22 30
Henrik Johansson Henrik Johansson – Sales & Events, Malmö
henrik.johansson@mpcab.se
Mob +46 (0)73-434 35 86
Mats Skagerlind Mats SkagerlindTravel Manager
mats.skagerlind@mpcab.se
Tel +46 (0)8-452 22 30
Robert Sundberg Robert SundbergTechnical Manager
robert.sundberg@mpcab.se
Mob +46 (0)705 11 11 33

Business Weekend

Följ med på en unik business weekend där högklassig golf och tennis kombineras med exklusivt nätverkande.

MPC AB    BIRGER JARLSGATAN 18 A, 3 TR    SE-114 34 STOCKHOLM
TEL +46 (0)8-452 22 30    INFO@MPCAB.SE